Online výuka angličtiny

Online individuální výuka angličtiny

Učte se z Vašeho domova, kanceláře nebo na cestách, přitom stejně kvalitně jako při klasické hodině. Online vyučujeme individuálně dospělé, děti i firemní klienty. K výuce potřebujete pouze kvalitní internetové připojení, zařízení s kamerou a mikrofonem (počítač, notebook, tablet, mobilní telefon).

Pro koho je individuální online výuka?

  • pro všechny bez možnosti pravidelné docházky do klasických kurzů
  • pro časově vytížené zájemce
  • pro firemní jazykové vzdělávání
  • pro děti, které nemusí rodiče dovážet na výuku
  • pro fanoušky moderních technologií

Jak probíhá ONLY4 online výuka angličtiny?

Online výuka vychází z konverzačně zaměřené metody, kterou ve škole vylepšujeme již od roku 1997. Výuková metoda ONLY4 je zaměřená na praktické využití jazyka v konverzaci. I v online kurzech se tedy můžete těšit na naše speciální výukové materiály a maximum konverzace!  – výuková metoda Only4.

Proč tedy zvolit právě formu online výuky?

Online výuka je založena na kontaktu mezi lektorem a studentem v reálném čase, spojíte se přes aplikaci, která umožňuje telekonference, a na základě instrukcí lektora společně procházíte předpřipravenými úkoly, které vám byly zadány v rámci domácí přípravy. Lekce obsahují opakování znalostí z minulých hodin i nové učivo. Ačkoliv spolu nesdílíte učebnu, jste v přímém kontaktu s lektorem, který vás vede a opravuje. Online prostor navíc umožňuje využití spoustu aplikací, které dělají lekce zajímavé a variabilní.

Pro Vaši poptávku a cenovou nabídku prosím vyplňte formulář nebo pište na skola@only4.cz.

Poptávkový formulář