Letní konverzační kurzy

Letní anglické konverzace

Přijďte se i v létě pobavit anglicky!

Abyste i přes léto měli dostatek příležitostí mluvit anglicky, připravuje pro Vás Only4 i tento rok letní konverzační kurzy.  Z důvodů zaměření kurzu nabízíme letní konverzace pouze studentům na úrovni INTERMEDIATE a výše. K určení Vaší úrovně slouží rozřazovací test v přihlášce.

Letní konverzace jsou vhodné:

  • Na rozmluvení před odjezdem na zahraniční dovolenou
  • Pro zájemce o docházkové kurzy září–prosinec, kteří si chtějí před nástupem do kurzu udržet či zdokonalit svou mluvenou angličtinu
  • Pro všechny, kteří v létě nemají čas na pravidelné studium a chtějí se jen tak volně přijít pobavit anglicky s ostatními

Chci podat přihlášku

V letních konverzačních kurzech naleznete spoustu nejoblíbenějších a nejužitečnějších aktivit zaměřených především na aktivní komunikaci a také na části Speaking a Listening cambridgeských certifikátů (např. FCE). Každá vyučovací hodina má svůj originální obsah, hodiny na sebe vzájemně nenavazují, a tak jsou kurzy prospěšné i studentům, kteří chtějí konverzace navštěvovat nepravidelně.

Cena letních konverzací:

  • Cena jedné lekce je 250 Kč pro jednoho studenta
  • Jedna lekce v letních konverzačních kurzech vždy představuje 90 minut nabitých angličtinou

Díky větší flexibilitě letních kurzů si termíny a počet 90minutových lekcí naplánujete dopředu v přihlášce. V letních konverzačních kurzech může být výjimečně až 6 studentů. I v takovém počtu je však každý student i nadále vždy co nejvíce aktivně zapojen do komunikace v angličtině a prakticky procvičuje angličtinu s ostatními díky různým přínosným aktivitám a diskuzím.

Přihláška se do letního konverzačního kurzu!