mobil

Drily do mobilu
i s výslovností

Pořiďte si do Vašeho mobilu výukové drily s výslovností a vyberte si gramatiku, kterou si právě potřebujete procvičovat a naučit!

Jak aplikaci získám / Jak aplikace funguje google play itunes


Seznamy drilů


Jak aplikaci získám?

1. Aplikaci najdete pod jménem ONLY4 na "Google play" pro Android nebo na "App Store" pro iOS.

2. Po nainstalování aplikace uvidíte jako první v pořadí dril číslo 17, který je již odemčený a je možné si ho zdarma stáhnout a vše si vyzkoušet.

3. Všechny ostatní drily včetně dětských drilů jsou již zpoplatněny přes zabezpečenou platební bránu.


Jak aplikace funguje?

1. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní.

2. Aplikace obsahuje všechny drily, které nabízíme také v kartičkové formě, ale navíc jsou doplněny výslovností rodilé mluvčí pro anglickou část a české lektorky pro českou část.

3. Aplikace je pro všechny, kteří chtějí mluvit anglicky rychle, bez přemýšlení a bez gramatických chyb.

Výukové drily namluvily

mrnuštíková
Mgr. Alžběta Mrnuštíková

Studovala výuku cizích jazyků na Miami University, Oxford, OH, USA a na Universitě Palackého v Olomouci obor výuka angličtiny jako cizí jazyk na Pedagogické fakultě. Od roku 1997 pracuje jako hlavní učitelka a metodoložka Jazykové školy Only4. Od roku 2010 se zabývá dalším vývojem studijních materiálů a metodologie, jejich testováním a způsoby použití v rámci samostudia i školní výuky.

mrnuštíková
Helen Marková

Pochází z kanadského Toronta, kde vystudovala Ryerson University, T.O. Její rodina je českého původu. V roce 2007 začala pracovat pro Jazykovou školu Only4, kde prošla rozsáhlým tréninkem zaměřeným na výuku angličtiny metodou Only4. V dnešní době je velmi úspěšnou lektorkou a mezi studenty nejoblíbenější. Spolupracuje na vývoji Výukových drilů a nadšeně je používá ve svých hodinách v dospělých i dětských kurzech.